A weboldal fejlesztője nem tudja garantálni, hogy a lenti lista hibátlan, ill., hogy az itt megjelölt időpontban és csatornákon az Ön országában is elérhető lesz a választott közvetítés!

2018. szeptember 22., szombat

16:30 HBF: HSG Blomberg-Lippe vs. HSG Bensheim/Auerbach
Handball Bundesliga Frauen

17:00 Moyra-Budaörs Handball - FTC - Rail Cargo Hungaria
NB I

17:30 HC Vardar - IFK Kristianstad
VELUX EHF Champions League

18:00 Siófok KTC KFT - ÉRD
NB I

18:00 PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Lowen
VELUX EHF Champions League

18:00 TATRAN Presov - Bjerringbro-Silkeborg
VELUX EHF Champions League

18:00 HBF: Neckarsulmer Sport-Union vs. TV Nellingen
Handball Bundesliga Frauen

18:00 HBF: Thüringer HC vs. Buxtehuder SV
Handball Bundesliga Frauen

18:00 BARCA LASSA-TELEKOM VESZPRÉM
Férfi BL, A-csoport, 2. forduló

18:30 MOTW: HC Meshkov Brest - Montpellier HB
VELUX EHF Champions League

19:00 2. Liga: HBW Balingen-Weilstetten vs. TuS Ferndorf
2. Handball Bundesliga

19:00 HBF: Frisch Auf Göppingen vs. VfL Oldenburg
Handball Bundesliga Frauen

19:00 HBF: SG BBM Bietigheim vs. HSG Bad Wildungen Vipers
Handball Bundesliga Frauen

19:15 2. Liga: ASV Hamm-Westfalen vs. HC Elbflorenz 2006
2. Handball Bundesliga

19:15 3. Liga: TuS Spenge vs. Handball Lemgo-Lippe II
3. Liga West

19:30 Abanca Ademar Leon - Dinamo Bucuresti
VELUX EHF Champions League

19:30 2. Liga: HSC 2000 Coburg vs. TSV Bayer Dormagen
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: Wilhelmshavener HV vs. TV 05/07 Hüttenberg
2. Handball Bundesliga

19:30 3. Liga: TSV Altenholz vs. SC Magdeburg II
3. Liga Nord

19:30 HBF: Borussia Dortmund vs. TuS Metzingen
Handball Bundesliga Frauen

19:30 HBF: SV Union Halle-Neustadt vs. TSV Bayer 04 Leverkusen
Handball Bundesliga Frauen

20:00 3. Liga: HSG Konstanz vs. TGS Pforzheim
3. Liga Süd

2018. szeptember 23., vasárnap

15:30 SPORT36-KOMLÓ-CEGLÉD
K&H férfi kézilabda liga, 5. forduló

16:30 2. Liga: Vfl Lübeck-Schwartau vs. HC Rhein Vikings
2. Handball Bundesliga

16:50 Skjern Handbold - HC Motor Zaporozhye
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Metalurg - Besiktas Mogaz
VELUX EHF Champions League

17:00 3. Liga: HC Empor Rostock vs. SV Anhalt Bernburg
3. Liga Nord

18:10 Elverum Handball - Orlen Wisla Plock
VELUX EHF Champions League

19:00 Vojvodina - HC PPD Zagreb
SEHA League

19:00 MOL-PICK SZEGED-HBC NANTES
Férfi BL, B-csoport, 2. forduló

2018. szeptember 24., hétfő

20:00 2. Liga: Handball Sport Verein Hamburg vs. Dessau-Rosslauer HV 06
2. Handball Bundesliga

2018. szeptember 25., kedd

19:30 2. Liga: TuSEM Essen vs. HSG Nordhorn-Lingen
2. Handball Bundesliga

2018. szeptember 26., szerda

18:00 FTC-MOL-PICK SZEGED
K&H férfi kézilabda liga, 4. forduló

18:00 Dinamo Bucuresti - Wacker Thun
VELUX EHF Champions League

19:00 Orlen Wisla Plock - Riihimaen Cocks
VELUX EHF Champions League

19:00 Rhein-Neckar Lowen - HC Meshkov Brest
VELUX EHF Champions League

2018. szeptember 28., péntek

17:30 MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ
Női kézilabda válogatott, felkészülési mérkőzés

18:00 Steaua Bucuresti - HC Meshkov Brest
SEHA League

19:00 2. Liga: EHV Aue vs. TV Emsdetten
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: HC Elbflorenz 2006 vs. Handball Sport Verein Hamburg
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: TSV Bayer Dormagen vs. TV Großwallstadt
2. Handball Bundesliga

20:00 2. Liga: HC Rhein Vikings vs. TuSEM Essen
2. Handball Bundesliga

20:00 2. Liga: TV 05/07 Hüttenberg vs. HSC 2000 Coburg
2. Handball Bundesliga

2018. szeptember 29., szombat

15:00 Chekhovskie Medvedi - Besiktas Mogaz
VELUX EHF Champions League

15:30 MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ
Női kézilabda válogatott, felkészülési mérkőzés

17:00 3. Liga: DHK Flensborg vs. Handball Hannover Burgwedel
3. Liga Nord

17:30 Telekom Veszprem HC - HC Vardar
VELUX EHF Champions League

17:30 2. HBF: HC Rödertal vs. Kurpfalz Bären
2. Handball Bundesliga Frauen

17:30 TELEKOM VESZPRÉM-HC VARDAR
Férfi BL, A-csoport, 3. forduló

19:00 2. Liga: TuS N-Lübbecke vs. VfL Lübeck-Schwartau
2. Handball Bundesliga

19:30 MOTW: IFK Kristianstad - Barca Lassa
VELUX EHF Champions League

19:30 Sporting CP - Bjerringbro-Silkeborg
VELUX EHF Champions League

19:30 2. Liga: Wilhelmshavener HV vs. VfL Eintracht Hagen
2. Handball Bundesliga

19:30 3. Liga: TSV Altenholz vs. TSV Burgdorf II
3. Liga Nord

19:30 3. Liga: TuS Fürstenfeldbruck vs. TuS 04 Dansenberg
3. Liga Süd

20:00 HC PPD Zagreb - Paris Saint-Germain HB
VELUX EHF Champions League

2018. szeptember 30., vasárnap

11:00 MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ
Női kézilabda válogatott, felkészülési mérkőzés

17:00 HBC Nantes - Skjern Handbold
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Metalurg - TATRAN Presov
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Motor Zaporozhye - MOL-Pick Szeged
VELUX EHF Champions League

17:00 RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt
VELUX EHF Champions League

17:00 2. Liga: DJK Rimpar Wölfe vs. ASV Hamm-Westfalen
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: Dessau-Rosslauer HV 06 vs. TuS Ferndorf
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: HSG Nordhorn-Lingen vs. HBW Balingen-Weilstetten
2. Handball Bundesliga

17:00 HC MOTOR ZAPOROZSJE-MOL-PICK SZEGED
Férfi BL, B-csoport, 3. forduló

18:10 Elverum Handball - Abanca Ademar Leon
VELUX EHF Champions League

19:00 Montpellier HB - PGE Vive Kielce
VELUX EHF Champions League

2018. október 2., kedd

19:30 2. Liga: TV Emsdetten vs. TSV Bayer Dormagen
2. Handball Bundesliga

2018. október 3., szerda

15:00 2. Liga: Handball Sport Verein Hamburg vs. TuS N-Lübbecke
2. Handball Bundesliga

16:30 2. Liga: VfL Lübeck-Schwartau vs. EHV Aue
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: HSC 2000 Coburg vs. Wilhelmshavener HV
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: TV Großwallstadt vs. HC Rhein Vikings
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: VfL Eintracht Hagen vs. TV 05/07 Hüttenberg
2. Handball Bundesliga

17:00 3. Liga: HSG Konstanz vs. VTZ Saarpfalz
3. Liga Süd

17:15 Riihimaen Cocks - Dinamo Bucuresti
VELUX EHF Champions League

18:30 MOL-PICK SZEGED-GRUNDFOS TATABÁNYA KC
K&H férfi kézilabda liga, 5. forduló

19:00 SG Flensburg-Handewitt - HC Motor Zaporozhye
VELUX EHF Champions League

19:15 2. Liga: ASV Hamm-Westfalen vs. Dessau-Rosslauer HV 06
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: TuS Ferndorf vs. HC Elbflorenz 2006
2. Handball Bundesliga

19:45 2. Liga: HBW Balingen-Weilstetten vs. DJK Rimpar Wölfe
2. Handball Bundesliga

2018. október 5., péntek

17:30 CSM Bucuresti - FTC Rail Cargo Hungaria
WOMEN'S EHF Champions League

2018. október 6., szombat

11:30 Rostov-Don - IK Savehof
WOMEN'S EHF Champions League

13:45 Kobenhavn Handball - Brest Bretagne Handball
WOMEN'S EHF Champions League

15:00 Besiktas Mogaz - Sporting CP
VELUX EHF Champions League

15:00 HC Meshkov Brest - Telekom Veszprem HC
VELUX EHF Champions League

16:00 PGE Vive Kielce - IFK Kristianstad
VELUX EHF Champions League

16:00 Barca Lassa - Montpellier HB
VELUX EHF Champions League

17:30 HC Vardar - Rhein-Neckar Lowen
VELUX EHF Champions League

17:30 MOL-Pick Szeged - RK Celje Pivovarna Lasko
VELUX EHF Champions League

17:30 Paris Saint-Germain HB - HBC Nantes
VELUX EHF Champions League

17:30 Wacker Thun - Elverum Handball
VELUX EHF Champions League

17:30 2. HBF: HC Rödertal vs. Neckarsulmer SU
2. Handball Bundesliga Frauen

18:00 Kisvárda Master Good SE - DKKA NKFT
NB I

18:00 TATRAN Presov - Chekhovskie Medvedi
VELUX EHF Champions League

18:15 Vipers Kristiansand - SG BBM Bietigheim
WOMEN'S EHF Champions League

19:00 Buducnost - Odense HC
WOMEN'S EHF Champions League

19:30 Gyori Audi ETO KC - RK Krim Mercator
WOMEN'S EHF Champions League

19:30 Abanca Ademar Leon - Orlen Wisla Plock
VELUX EHF Champions League

20:00 3. Liga: HC Empor Rostock vs. DHK Flensborg
3. Liga Nord

2018. október 7., vasárnap

14:00 Thuringer HC - HC Podravka Vegeta
WOMEN'S EHF Champions League

15:00 Metz Handball - Larvik HK
WOMEN'S EHF Champions League

15:10 Bjerringbro-Silkeborg - HC Metalurg
VELUX EHF Champions League

16:50 Skjern Handbold - HC PPD Zagreb
VELUX EHF Champions League

19:00 Békéscsabai ENKSE - Siófok KTC KFT
NB I

2018. október 9., kedd

19:00 FTC-RAIL CARGO HUNGARIA-DVSC SCHAEFFLER
K&H női kézilabda liga, 5. forduló

19:00 FTC - Rail Cargo Hungaria - DVSC SCHAEFFLER
NB I

2018. október 10., szerda

18:00 Eszterházy SC - Siófok KTC KFT
NB I

18:00 GVM EUROPE-VÁC-KISVÁRDA MASTER GOOD SE
K&H női kézilabda liga, 6. forduló

19:00 Rhein-Neckar Lowen - IFK Kristianstad
VELUX EHF Champions League

19:30 2. Liga: TV Großwallstadt vs. HSG Nordhorn-Lingen
2. Handball Bundesliga

2018. október 13., szombat

15:00 Besiktas Mogaz - Bjerringbro-Silkeborg
VELUX EHF Champions League

15:00 Brest Bretagne Handball - Rostov-Don
WOMEN'S EHF Champions League

15:00 Chekhovskie Medvedi - HC Metalurg
VELUX EHF Champions League

15:00 BALATONFÜREDI KSE-HE-DO B. BRAUN GYÖNGYÖS
K&H férfi kézilabda liga, 6. forduló

15:30 IK Savehof - Kobenhavn Handball
WOMEN'S EHF Champions League

16:00 HC Meshkov Brest - Barca Lassa
VELUX EHF Champions League

17:00 3. Liga: DHK Flensborg vs. SV Anhalt Bernburg
3. Liga Nord

17:30 Montpellier HB - Telekom Veszprem HC
VELUX EHF Champions League

17:30 Wacker Thun - Abanca Ademar Leon
VELUX EHF Champions League

18:00 TATRAN Presov - Sporting CP
VELUX EHF Champions League

18:15 Larvik HK - Buducnost
WOMEN'S EHF Champions League

19:00 RK Krim Mercator - Thuringer HC
WOMEN'S EHF Champions League

19:30 Hypo Niederosterreich - Mecalia Atletico Guardes
Women' s EHF Cup

19:30 3. Liga: TSV Altenholz vs. Handball Hannover Burgwedel
3. Liga Nord

19:30 3. Liga: TuS Fürstenfeldbruck vs. TV 08 Willstätt
3. Liga Süd

2018. október 14., vasárnap

14:30 FTC Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
WOMEN'S EHF Champions League

15:10 Odense HC - Metz Handball
WOMEN'S EHF Champions League

16:50 Skjern Handbold - Paris Saint-Germain HB
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Motor Zaporozhye - HC PPD Zagreb
VELUX EHF Champions League

17:00 MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt
VELUX EHF Champions League

17:00 PGE Vive Kielce - HC Vardar
VELUX EHF Champions League

17:00 SG BBM Bietigheim - CSM Bucuresti
WOMEN'S EHF Champions League

18:00 HC Podravka Vegeta - Gyori Audi ETO KC
WOMEN'S EHF Champions League

18:10 Elverum Handball - Riihimaen Cocks
VELUX EHF Champions League

19:00 HBC Nantes - RK Celje Pivovarna Lasko
VELUX EHF Champions League

20:00 Dinamo Bucuresti - Orlen Wisla Plock
VELUX EHF Champions League

2018. október 17., szerda

20:00 GRUNDFOS TATABÁNYA-TELEKOM VESZPRÉM
K&H férfi kézilabda liga, 6. forduló

20:00 2. Liga: DJK Rimpar Wölfe vs. TV Emsdetten
2. Handball Bundesliga

2018. október 19., péntek

17:00 Moyra-Budaörs Handball - MTK Budapest
NB I

18:45 Larvik HK - Odense HC
WOMEN'S EHF Champions League

2018. október 20., szombat

13:45 Kobenhavn Handball - Rostov-Don
WOMEN'S EHF Champions League

18:00 HC Podravka Vegeta - RK Krim Mercator
WOMEN'S EHF Champions League

18:15 Vipers Kristiansand - CSM Bucuresti
WOMEN'S EHF Champions League

20:00 3. Liga: HC Empor Rostock vs. TSV Altenholz
3. Liga Nord

2018. október 21., vasárnap

14:00 Thuringer HC - Gyori Audi ETO KC
WOMEN'S EHF Champions League

15:00 IK Savehof - Brest Bretagne Handball
WOMEN'S EHF Champions League

17:00 Metz Handball - Buducnost
WOMEN'S EHF Champions League

17:00 SG BBM Bietigheim - FTC Rail Cargo Hungaria
WOMEN'S EHF Champions League

17:45 TELEKOM VESZPRÉM-MOL-PICK SZEGED
K&H férfi kézilabda liga, 7. forduló