A weboldal fejlesztője nem tudja garantálni, hogy a lenti lista hibátlan, ill., hogy az itt megjelölt időpontban és csatornákon az Ön országában is elérhető lesz a választott közvetítés!

2019. október 16., szerda

18:00 MOL-PICK SZEGED-BALATONFÜREDI KSE
K&H férfi kézilabda liga, 7. forduló

19:30 HBF: FRISCH AUF Göppingen vs. TuS Metzingen
Handball Bundesliga Frauen

19:30 HBF: Thüringer HC vs. Buxtehuder SV
Handball Bundesliga Frauen

19:30 HBF: VFL Oldenburg vs. SG BBM Bietigheim
Handball Bundesliga Frauen

19:30 HBF: TSV Bayer 04 Leverkusen vs. Kurpfalz Bären
Handball Bundesliga Frauen

20:00 GYŐRI AUDI ETO-ÉRD
K&H női kézilabda liga, 6. forduló

2019. október 18., péntek

19:30 2. Liga: SG BBM Bietigheim vs. TuS N-Lübbecke
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: TV 05/07 Hüttenberg vs. EHV Aue
2. Handball Bundesliga

2019. október 19., szombat

9:30 AWO Jugendhandball Cup (C-Jugend weiblich)
AWO Jugendhandball Cup

14:30 Team Esbjerg - Rostov-Don
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:00 FTC Rail Cargo Hungaria - HC Podravka Vegeta
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:15 SG BBM Bietigheim - Brest Bretagne Handball
DELO WOMEN'S EHF Champions League

16:00 3. Liga Nord-Ost: TuS Vinnhorst vs. Handball Hannover Burgwedel
3. Liga Nord-Ost

16:30 FC Porto Sofarma - HC Motor Zaporozhye
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Meshkov Brest - PGE Vive Kielce
VELUX EHF Champions League

17:00 CSM Bucuresti - MKS Perla Lublin
DELO WOMEN'S EHF Champions League

17:15 MOTW: Montpellier HB - THW Kiel
VELUX EHF Champions League

17:30 Telekom Veszprem HC - HC Vardar
VELUX EHF Champions League

17:30 2. HBF: HC Rödertal vs. SG H2Ku Herrenberg
2. Handball Bundesliga Frauen

18:00 Siófok KTC KFT - ALBA Fehérvár KC
NB I

18:00 IFK Kristianstad - Chekhovskie Medvedi
VELUX EHF Champions League

18:15 3. Liga Nord-Ost: Oranienburger HC vs. Mecklenburger Stiere Schwerin
3. Handball Liga Nord-Ost

18:30 2. Liga: VfL Gummersbach vs. HSG Krefeld
2. Handball Bundesliga

19:00 Buducnost - SCM Ramnicu Valcea
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:00 2. HBF: HL Buchholz 08-Rosengarten vs. VfL Waiblingen
2. Handball Bundesliga Frauen

19:00 HBF: 1. FSV Mainz 05 vs. HSG Blomberg-Lippe
Handball Bundesliga Frauen

19:00 HBF: HSG Bad Wildungen Vipers vs. HSG Bensheim/Auerbach
Handball Bundesliga Frauen

19:00 HBF: Neckarsulmer Sport-Union vs. Borussia Dortmund
Handball Bundesliga Frauen

19:30 RK Krim Mercator - Gyori Audi ETO KC
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:30 2. Liga: ThSV Eisenach vs. Handball Sport Verein Hamburg
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: TuS Ferndorf vs. TSV Bayer Dormagen
2. Handball Bundesliga

19:30 3. Liga - TuS Fürstenfeldbruck vs. HC Erlangen 2
3. Liga Süd

19:30 3. Liga Nord-Ost: TSV Altenholz vs. 1. VfL Potsdam
3. Handball Liga Nord-Ost

19:30 3. Liga Nord-West: SGSH Dragons vs. Wilhelmshavener HV
3. Liga Nord-West

20:00 Barca Lassa - Paris Saint-Germain HB
VELUX EHF Champions League

20:00 2. Liga: HSG Konstanz vs. TV Emsdetten
2. Handball Bundesliga

20:00 3. Liga Mitte: HSG Hanau vs. TV Großwallstadt
3. Handball Liga Mitte

2019. október 20., vasárnap

12:10 Bidasoa Irun - IK Savehof
VELUX EHF Champions League

15:00 Vipers Kristiansand - Metz Handball
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:10 GOG - Kadetten Schaffhausen
VELUX EHF Champions League

16:00 Orlen Wisla Plock - Dinamo Bucuresti
VELUX EHF Champions League

16:30 2. Liga: VfL Lübeck-Schwartau vs. TuSEM Essen
2. Handball Bundesliga

16:50 Aalborg Handball - SG Flensburg-Handewitt
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Eurofarm Rabotnik - TATRAN Presov
VELUX EHF Champions League

17:00 HC PPD Zagreb - MOL-Pick Szeged
VELUX EHF Champions League

17:00 Riihimaen Cocks - Sporting CP
VELUX EHF Champions League

17:00 RK Celje Pivovarna Lasko - Elverum Handball
VELUX EHF Champions League

17:00 2. Liga: ASV Hamm-Westfalen vs. DJK Rimpar Wölfe
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: HC Elbflorenz 2006 vs. HSC 2000 Coburg
2. Handball Bundesliga

19:00 DHK Banik Most - IK Savehof
DELO WOMEN'S EHF Champions League

2019. október 25., péntek

18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Motherson-Mosonmagyaróvár
NB I

18:00 Kisvárda Master Good SE - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
NB I

19:45 3. Liga Nord: Ahlener SG vs. Longericher SC Köln
3. Liga Nord

2019. október 26., szombat

17:30 2. HBF: HC Rödertal vs. SG 09 Kirchhof
2. Handball Bundesliga Frauen

18:00 Váci NKSE - Siófok KTC KFT
NB I

19:00 2. HBF: SV Union Halle-Neustadt vs. HSV Solingen-Gräfrath 76
2. Handball Bundesliga Frauen

19:30 3. Liga Nord-West: Wilhelmshavener HV vs. OHV Aurich
3. Handball Liga Nord-West

2019. október 27., vasárnap

16:30 3. Liga Nord-Ost: HC Empor Rostock vs. Oranienburger HC
3. Handball Liga Nord-Ost

17:00 3. Liga Mitte: HSG Hanau vs. GSV Eintracht Baunatal
3. Handball Liga Mitte

2019. október 30., szerda

18:00 Dinamo Bucuresti - Orlen Wisla Plock
VELUX EHF Champions League

19:00 SG Flensburg-Handewitt - Barca Lassa
VELUX EHF Champions League

2019. október 31., csütörtök

17:00 2. Liga: Handball Sport Verein Hamburg vs. VfL Lübeck-Schwartau
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: TSV Bayer Dormgen vs. VfL Gummersbach
2. Handball Bundesliga

20:00 2. HBL: DJK Rimpar Wölfe vs. HSG Konstanz
2. Handball Bundesliga

20:00 2. Liga: DJK Rimpar Wölfe vs. HSG Konstanz
2. Handball Bundesliga

20:15 Kadetten Schaffhausen - GOG
VELUX EHF Champions League

2019. november 1., péntek

17:30 SCM Ramnicu Valcea - Buducnost
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:30 2. Liga: TuS Ferndorf vs. TV 05/07 Hüttenberg
2. Handball Bundesliga

2019. november 2., szombat

13:30 IK Savehof - DHK Banik Most
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:00 Brest Bretagne Handball - SG BBM Bietigheim
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:00 Chekhovskie Medvedi - IFK Kristianstad
VELUX EHF Champions League

15:00 PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem HC
VELUX EHF Champions League

15:00 Rostov-Don - Team Esbjerg
DELO WOMEN'S EHF Champions League

16:00 IK Savehof - Bidasoa Irun
VELUX EHF Champions League

16:00 3. Liga Nord: TuS Vinnhorst vs. HSV Hannover Handball
3. Liga Nord

17:00 Gyori Audi ETO KC - RK Krim Mercator
DELO WOMEN'S EHF Champions League

17:00 2. Liga: EHV Aue vs. ThSV Eisenach
2. Handball Bundesliga

17:15 Paris Saint-Germain HB - Aalborg Handball
VELUX EHF Champions League

17:30 Sporting CP - Riihimaen Cocks
VELUX EHF Champions League

18:00 TATRAN Presov - HC Eurofarm Rabotnik
VELUX EHF Champions League

18:15 3. Liga Nord: Ahlener SG vs. TuS Volmetal
3. Liga Nord

19:00 2. Liga: TV Emsdetten vs. SG BBM Bietigheim
2. Handball Bundesliga

19:00 2. Liga: TuS N-Lübbecke vs. HSG Konstanz
2. Handball Bundesliga

19:30 FC Porto Sofarma - Montpellier HB
VELUX EHF Champions League

19:30 2. Liga: HSC 2000 Coburg vs. ASV Hamm-Westfalen
2. Handball Bundesliga

19:45 3. Liga Süd: TV Plochingen vs. TV Willstätt
3. Liga Süd

20:00 HC Podravka Vegeta - FTC Rail Cargo Hungaria
DELO WOMEN'S EHF Champions League

2019. november 3., vasárnap

14:30 KISVÁRDA MASTER GOOD SE-ÉRD
K&H női kézilabda liga, 8. forduló

14:30 Kisvárda Master Good SE - Érd
NB I

16:00 2. Liga: HSG Krefeld vs. HC Elbflorenz 2006
2. Handball Bundesliga

17:00 Siófok KTC KFT - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
NB I

17:00 HC Motor Zaporozhye - THW Kiel
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Vardar - HC Meshkov Brest
VELUX EHF Champions League

17:00 MOL-Pick Szeged - RK Celje Pivovarna Lasko
VELUX EHF Champions League

17:00 2. Liga: DJK Rimpar Wölfe vs. TuSEM Essen
2. Handball Bundesliga

17:00 3. Liga Mitte: HSG Hanau vs. SG Leutershausen
3. Handball Liga Mitte

17:00 3. Liga: VfL Eintracht Hagen vs. Wilhelmshavener HV
3. Liga Nord-West

18:00 MKS Perla Lublin - CSM Bucuresti
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:00 Elverum Handball - HC PPD Zagreb
VELUX EHF Champions League

20:45 Metz Handball - Vipers Kristiansand
DELO WOMEN'S EHF Champions League

2019. november 6., szerda

17:00 Orlen Wisla Plock - Chekhovskie Medvedi
VELUX EHF Champions League

17:15 Dinamo Bucuresti - Kadetten Schaffhausen
VELUX EHF Champions League

19:00 SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain HB
VELUX EHF Champions League

20:00 HBF: SG BBM Bietigheim vs. Thüringer HC
Handball Bundesliga Frauen

2019. november 7., csütörtök

19:00 2. Liga: VfL Gummersbach vs. TuS Ferndorf
2. Handball Bundesliga

2019. november 8., péntek

18:00 CSM Bucuresti - Team Esbjerg
DELO WOMEN'S EHF Champions League

18:00 HC Podravka Vegeta - Metz Handball
DELO WOMEN'S EHF Champions League

2019. november 9., szombat

13:30 IK Savehof - Gyori Audi ETO KC
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:30 HBF: Borussia Dortmund vs. FRISCH AUF Göppingen
Handball Bundesliga Frauen

16:00 Bidasoa Irun - TATRAN Presov
VELUX EHF Champions League

16:00 IK Savehof - Riihimaen Cocks
VELUX EHF Champions League

17:30 HC Meshkov Brest - Telekom Veszprem HC
VELUX EHF Champions League

17:30 HC Vardar - PGE Vive Kielce
VELUX EHF Champions League

18:30 MKS Perla Lublin - Rostov-Don
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:30 FTC Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:30 Sporting CP - HC Eurofarm Rabotnik
VELUX EHF Champions League

2019. november 10., vasárnap

15:00 Brest Bretagne Handball - Buducnost
DELO WOMEN'S EHF Champions League

15:10 GOG - IFK Kristianstad
VELUX EHF Champions League

16:50 Aalborg Handball - Barca Lassa
VELUX EHF Champions League

17:00 HC Motor Zaporozhye - Montpellier HB
VELUX EHF Champions League

17:00 MOL-Pick Szeged - Elverum Handball
VELUX EHF Champions League

17:00 RK Celje Pivovarna Lasko - HC PPD Zagreb
VELUX EHF Champions League

18:00 SG BBM Bietigheim - SCM Ramnicu Valcea
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:00 DHK Banik Most - RK Krim Mercator
DELO WOMEN'S EHF Champions League

19:00 THW Kiel - FC Porto Sofarma
VELUX EHF Champions League