A weboldal fejlesztője nem tudja garantálni, hogy a lenti lista hibátlan, ill., hogy az itt megjelölt időpontban és csatornákon az Ön országában is elérhető lesz a választott közvetítés!

2018. április 22., vasárnap

16:00 HBF: HSG Blomberg-Lippe vs. HC Rödertal
Handball Bundesliga Frauen

16:30 3. Liga Nord: HC Empor Rostock – Hannover Burgwedel
3. Liga Nord

16:30 HBF: VfL Oldenburg vs. Borussia Dortmund
Handball Bundesliga Frauen

17:00 THW Kiel - HC Vardar
VELUX EHF Champions League

17:00 Chambery Savoie Mont Blanc Handball - Frisch Auf Goppingen
Men's EHF Cup

17:00 2. Liga: ASV Hamm-Westfalen vs. Dessau-Rosslauer HV 06
2. Handball Bundesliga

17:00 EHF Cup Viertelfinale: Chambery Savoie Mont Blanc HB vs. FRISCH AUF Göppingen
EHF Cup 2018

18:00 2. Liga: HSG Konstanz vs. HSC 2000 Coburg
2. Handball Bundesliga

19:00 HBC Nantes - Skjern Handbold
VELUX EHF Champions League

2018. április 25., szerda

18:00 Budaörs KSN KFT - Vasas SC
NB I

18:00 Siófok KTC KFT - GVM Europe-Vác
NB I

18:00 DKKA NKFT - FTC-Rail Cargo Hungaria
NB I

18:00 EUbility Group-Békéscsabai ENKSE - DVSC-TVP
NB I

18:00 DUNAÚJVÁROSI KKA-FTC-RAIL CARGO HUNGARIA
K&H női kézilabda liga, 22. forduló

2018. április 27., péntek

19:30 2. Liga: TuSEM Essen vs. EHV Aue
2. Handball Bundesliga

2018. április 28., szombat

16:00 HBF: Buxtehuder SV vs. SG BBM Bietigheim
Handball Bundesliga Frauen

17:00 BM. Benidorm - ABANCA Ademar León
Liga Loterias Asobal

17:00 FC Barcelona Lassa - Quabit Guadalajara
Liga Loterias Asobal

17:00 Frigoríficos Morrazo - Fertiberia Puerto Sagunto
Liga Loterias Asobal

17:30 Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce
VELUX EHF Champions League

17:30 HBF: HC Rödertal vs. Thüringer HC
Handball Bundesliga Frauen

17:30 HBF: HSG Bensheim/Auerbach vs. TV Nellingen
Handball Bundesliga Frauen

19:00 3. Liga Nord: HC Empor Rostock – Mecklenburger Stiere Schwerin
3. Liga Nord

19:00 3. Liga Nord: TSV Altenholz vs. VfL Fredenbeck
3.Liga Nord

19:00 Fuchse Berlin - NEXE Nasice
Men's EHF Cup

19:00 HBF: FRISCH AUF Göppingen vs. TuS Metzingen
Handball Bundesliga Frauen

19:00 HBF: HSG Bad Wildungen Vipers vs. HSG Blomberg-Lippe
Handball Bundesliga Frauen

19:00 2. Liga: HBW Balingen-Weilstetten vs. HSG Nordhorn-Lingen
2. Handball Bundesliga

19:00 2. Liga: VfL Lübeck-Schwartau vs. TV Emsdetten
2. Handball Bundesliga

19:30 3. Liga Süd: TuS Fürstenfeldbruck – TSG Haßloch
3. Liga Süd

19:30 HBF: Borussia Dortmund vs. Neckarsulmer Sport-Union
Handball Bundesliga Frauen

19:30 2. Liga: HSC 2000 Coburg vs. Eintracht Hildesheim
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: SG BBM Bietigheim vs. Wilhelmshavener HV
2. Handball Bundesliga

2018. április 29., vasárnap

16:00 HBF: TSV Bayer 04 Leverkusen vs. VfL Oldenburg
Handball Bundesliga Frauen

16:50 Skjern Handbold - HBC Nantes
VELUX EHF Champions League

17:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KTC KFT
NB I

17:00 3. Liga Ost: TV Großwallstadt vs. MSG Groß-Bieberau/Modau
3. Liga Ost

17:00 HC Vardar - THW Kiel
VELUX EHF Champions League

17:30 Frisch Auf Goppingen - Chambery Savoie Mont Blanc Handball
Men's EHF Cup

18:00 Kisvárda Master Good SE - DKKA NKFT
NB I

18:00 Budaörs KSN KFT - MTK Budapest
NB I

18:00 DVSC-TVP - FTC-Rail Cargo Hungaria
NB I

19:00 Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt
VELUX EHF Champions League

20:00 Fraikin BM. Granollers - Saint-Raphael Var Handball
Men's EHF Cup

2018. május 1., kedd

15:00 3. Liga Nord: HSV Hamburg – MTV Braunschweig
3. Liga Nord

2018. május 2., szerda

11:00 Handball - Men's EHF Cup
Men's EHF Cup

12:00 Final 4 Draw
VELUX EHF Champions League

18:00 GYŐRI AUDI ETO-FTC-RAIL CARGO HUNGARIA
K&H női kézilabda liga, 20. forduló

2018. május 4., péntek

18:30 ABANCA Ademar León - Quabit Guadalajara
Spanish Copa del Rey

20:00 2. Liga: HSG Konstanz vs. VfL Lübeck-Schwartau
2. Handball Bundesliga

20:30 FC Barcelona Lassa - Recoletas Atlético Valladolid
Spanish Copa del Rey

2018. május 5., szombat

17:00 Handball - Spanish Copa del Rey
Spanish Copa del Rey

18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Kisvárda Master Good SE
NB I

18:00 Siófok KTC KFT - Budaörs KSN KFT
NB I

18:00 DKKA NKFT - Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE
NB I

19:00 3.Liga West: TSV Bayer Dormagen vs. VfL Gummersbach II
3. Liga West

19:00
Spanish Copa del Rey

2018. május 6., vasárnap

17:00 Handball - Spanish Copa del Rey
Spanish Copa del Rey

18:00 Vasas SC - DVSC-TVP
NB I

2018. május 11., péntek

19:30 2. Liga: SG BBM Bietigheim vs. TV Emsdetten
2. Handball Bundesliga

2018. május 12., szombat

15:15 CSM Bucuresti - Gyori Audi ETO KC
WOMEN'S EHF Champions League

18:00 Rostov-Don - HC Vardar
WOMEN'S EHF Champions League

19:00 2. Liga: HBW Balingen-Weilstetten vs. Wilhelmshavener HV
2. Handball Bundesliga

19:30 2. Liga: HSC 2000 Coburg vs. DJK Rimpar Wölfe
2. Handball Bundesliga

2018. május 13., vasárnap

15:15 WOMEN’S EHF FINAL4 2018: 3rd place match
WOMEN'S EHF Champions League

16:30 2. Liga: VfL Lübeck-Schwartau vs. Bergischer HC
2. Handball Bundesliga

17:00 2. Liga: TuSEM Essen vs. ASV Hamm-Westfalen
2. Handball Bundesliga

18:00 WOMEN’S EHF FINAL4 2018: Final
WOMEN'S EHF Champions League

2018. május 18., péntek

18:00 DVSC-TVP - Kisvárda Master Good SE
NB I

19:30 2. Liga: VfL Lübeck-Schwartau vs. SG BBM Bietigheim
2. Handball Bundesliga

2018. május 19., szombat

17:00 EUbility Group-Békéscsabai ENKSE - Siófok KTC KFT
NB I

18:00 Budaörs KSN KFT - Győri Audi ETO KC
NB I

20:00 2. Liga: HSG Konstanz vs. HC Elbflorenz 2006
2. Handball Bundesliga